ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen 125cc Ultimate Luber / 60cc Ultimate Luber yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen 125cc Ultimate Luber / 60cc Ultimate Luber yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-ATE125SL
17,95 €
ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
125cc Ultimate Luber
60cc Ultimate Luber
60cc Ultimate Luber
Korvattavat ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen alkuperäisakut
82-90025
MD125N
MD125N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-ATE125SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Alkaline |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213826 |
| Korvaa | 82-90025 / MD125N |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 13.8Wh |
| Mitat | 51.70 x 52.70 x 21.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |