Argos tutkimuslaitteen Omega Zen pipette controllers yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Argos tutkimuslaitteen Omega Zen pipette controllers yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-ARZ253SL
24,95 €
Argos tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Omega Zen pipette controllers
Korvattavat Argos tutkimuslaitteen alkuperäisakut
25303-53
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Argos tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-ARZ253SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153672 |
| Korvaa | 25303-53 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 50.20 x 36.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |