ALPSAT tutkimuslaitteen Satfinder Spare Part 3HD yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
ALPSAT tutkimuslaitteen Satfinder Spare Part 3HD yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-ASF310SL
24,95 €
ALPSAT tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Satfinder Spare Part 3HD
Korvattavat ALPSAT tutkimuslaitteen alkuperäisakut
4SF3HDS1
SF3HD-BA
SF3HD-BA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ALPSAT tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-ASF310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160830 |
| Korvaa | 4SF3HDS1 / SF3HD-BA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 67.50 x 37.00 x 18.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |