Afriso tutkimuslaitteen DIT 01 / DIT 02 yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Afriso tutkimuslaitteen DIT 01 / DIT 02 yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-ARS683SL
17,95 €
15,95 €
Afriso tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DIT 01
DIT 02
DIT 10
Unimes E
DIT 02
DIT 10
Unimes E
Korvattavat Afriso tutkimuslaitteen alkuperäisakut
68309
50108901
50108901
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Afriso tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-ARS683SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195832 |
| Korvaa | 68309 / 50108901 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.72Wh |
| Mitat | 50.00 x 16.00 x 14.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |