AEMC tutkimuslaitteen 6240 / 6240 Micro-Ohmmeters yhteensopiva akku 7000mAh
calcActive())">
AEMC tutkimuslaitteen 6240 / 6240 Micro-Ohmmeters yhteensopiva akku 7000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMC625SL
72,95 €
AEMC tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6240
6240 Micro-Ohmmeters
6250
6250 Micro-Ohmmeters
6240 Micro-Ohmmeters
6250
6250 Micro-Ohmmeters
Korvattavat AEMC tutkimuslaitteen alkuperäisakut
2129.91
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEMC tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-AMC625SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153047 |
| Korvaa | 2129.91 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7000mAh / 42Wh |
| Mitat | 104.60 x 69.00 x 70.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |