AEG tutkimuslaitteen ARE H5 / AREH5-1 RFID Reader yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
AEG tutkimuslaitteen ARE H5 / AREH5-1 RFID Reader yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-ARH500SL
26,95 €
AEG tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ARE H5
AREH5-1 RFID Reader
AREH5-1 RFID Reader
Korvattavat AEG tutkimuslaitteen alkuperäisakut
70178
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-ARH500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154044 |
| Korvaa | 70178 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 70.33 x 30.16 x 15.86mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |