Additel tutkimuslaitteen 22XA Multifunction Calibrator / ADT 220 Multifunction Loop Cal yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Additel tutkimuslaitteen 22XA Multifunction Calibrator / ADT 220 Multifunction Loop Cal yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-ADL220SL
32,95 €
Additel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
22XA Multifunction Calibrator
ADT 220 Multifunction Loop Cal
ADT 221A Multifunction Tempera
ADT 222A Multifunction Process
ADT 223A Documenting Process C
ADT 672 Digital Pressure Calib
ADT 220 Multifunction Loop Cal
ADT 221A Multifunction Tempera
ADT 222A Multifunction Process
ADT 223A Documenting Process C
ADT 672 Digital Pressure Calib
Korvattavat Additel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
9702
9712
9712
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Additel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ADL220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157588 |
| Korvaa | 9712 / 9702 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 99.16 x 55.60 x 15.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |