Acterna tutkimuslaitteen JDSU EST-120 / JDSU EST-125 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Acterna tutkimuslaitteen JDSU EST-120 / JDSU EST-125 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-JDT120SL
41,95 €
Acterna tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
JDSU EST-120
JDSU EST-125
JDSU EDT-135
JDSU EST-125
JDSU EDT-135
Korvattavat Acterna tutkimuslaitteen alkuperäisakut
5KR-CH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Acterna tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-JDT120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154501 |
| Korvaa | 5KR-CH |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 27Wh |
| Mitat | 148.30 x 51.80 x 26.60mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |