Actaris tutkimuslaitteen CF560 / Echo 2 yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Actaris tutkimuslaitteen CF560 / Echo 2 yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-ACF560SL
20,95 €
Actaris tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CF560
Echo 2
Actaris Counter 2 CF560
KH210-RF
KP110-RF
KT110-RF
KP111-RF
KT150-RF
KTT310-RF
KTR310-RF
KTU210-RF
KTT310RF
Echo 2
Actaris Counter 2 CF560
KH210-RF
KP110-RF
KT110-RF
KP111-RF
KT150-RF
KTT310-RF
KTR310-RF
KTU210-RF
KTT310RF
Korvattavat Actaris tutkimuslaitteen alkuperäisakut
WILPA2119
KTT310RF
OSA465
OSA464
KTT310RF
OSA465
OSA464
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Actaris tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ACF560SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197546 |
| Korvaa | WILPA2119 / KTT310RF / OSA465 / OSA464 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 51.10 x 29.90 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |