AAronia tutkimuslaitteen HF-8000 / SPECTRAN V5 yhteensopiva akku 8500mAh
calcActive())">
AAronia tutkimuslaitteen HF-8000 / SPECTRAN V5 yhteensopiva akku 8500mAh
In stock
- SKU
- CS-ARF800SL
35,95 €
AAronia tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HF-8000
SPECTRAN V5
SPECTRAN V5
Korvattavat AAronia tutkimuslaitteen alkuperäisakut
AR 258
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AAronia tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ARF800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196570 |
| Korvaa | AR 258 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8500mAh / 31.45Wh |
| Mitat | 94.50 x 42.30 x 16.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |