VeriFone VX675 akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VeriFone maksupäätteiden kanssa:
VX675
VX690
VX690
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat VeriFone maksupäätteiden alkuperäisakut:
BPK265-001
BPK265-001-01-A
BPK265-001-01-B
BPK265-001-01-A
BPK265-001-01-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-VFX675BH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130543 |
| Korvaa | BPK265-001 / BPK265-001-01-A / BPK265-001-01-B / BPK260-002-01-A / BPK260-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.00 x 22.10 x 18.72mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |