Verifone VX610, VX610 wireless terminal Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Verifone VX610, VX610 wireless terminal Maksupäätteen Akku
In stock
- SKU
- CS-VFX610BL
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
VX610
VX610 wireless terminal
VX610 wireless terminal
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:
23326-04
23326-04-R
LP103450SR+321896
23326-04-R
LP103450SR+321896
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VFX610BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052944 |
| Mitat | 71.94 x 63.24 x 23.23mm |
| Korvaa | 23326-04 / 23326-04-R / LP103450SR+321896 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |