Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien hiirien kanssa:
M-RAG97
MX1000 cordless mouse
MX1000 cordless mouse
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien hiirien alkuperäisakut:
190247-1000
L-LB2
L-LB2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-LB2RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031239 |
| Korvaa | L-LB2 / 190247-1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 52.11 x 33.12 x 10.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |