LG projektorin PF50KA yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
LG projektorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PF50KA
Korvattavat LG projektorin alkuperäisakut
EAC64198204
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu LG projektorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-LPF150PT |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200888 |
| Korvaa | EAC64198204 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 132.00 x 36.90 x 20.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |