Texas Instruments N2/AC/2L1/A, TI-84 Plus C Silver Edition, TI-Nspire CAS Touchpad Laskimen Akku
calcActive())">
Texas Instruments N2/AC/2L1/A, TI-84 Plus C Silver Edition, TI-Nspire CAS Touchpad Laskimen Akku
In stock
- SKU
- CS-TEX060XL
20,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Texas Instruments laskinten kanssa:
N2/AC/2L1/A
TI-84 C Silver
TI-84 Plus C Silver Edition
TI-Nspire CAS Touchpad
TI-Nspire CX
TI-Nspire CX CAS
TI-Nspire Touchpad
TI-84 C Silver
TI-84 Plus C Silver Edition
TI-Nspire CAS Touchpad
TI-Nspire CX
TI-Nspire CX CAS
TI-Nspire Touchpad
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Texas Instruments laskinten alkuperäisakut:
1815 F071D
3.7L1060SP
3.7L1230SP
3.7L1060SP
3.7L1230SP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TEX060XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072454 |
| Mitat | 53.74 x 47.90 x 5.00mm |
| Korvaa | 3.7L1060SP / 3.7L1230SP / 541383800002-G0511 / 541383800002-G0311 / 1815 F071D / 3.7L1200SP / P11P35-09N01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |