Turtle langattomien kuulokkeiden Beach Elite 800 / Beach Elite 800x yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Turtle langattomien kuulokkeiden Beach Elite 800 / Beach Elite 800x yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-TLE800SL
17,95 €
Turtle langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Beach Elite 800
Beach Elite 800x
Beach Elite 800x
Korvattavat Turtle langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
FT083040P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Turtle langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-TLE800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163824 |
| Korvaa | FT083040P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 40.50 x 29.50 x 8.14mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |