SteelSeries langattomien kuulokkeiden Arctis Nova 7X / Arctis Nova 7P yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
SteelSeries langattomien kuulokkeiden Arctis Nova 7X / Arctis Nova 7P yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-SLX700SL
15,95 €
SteelSeries langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Arctis Nova 7X
Arctis Nova 7P
Arctis Nova 7P
Korvattavat SteelSeries langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
PL603033
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SteelSeries langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-SLX700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195016 |
| Korvaa | PL603033 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 31.70 x 29.40 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |