SteelSeries langattomien kuulokkeiden 61527 / Arctis Nova Pro yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
SteelSeries langattomien kuulokkeiden 61527 / Arctis Nova Pro yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-SLS615SL
19,95 €
16,95 €
SteelSeries langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
61527
Arctis Nova Pro
Arctis Nova Pro
Korvattavat SteelSeries langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
82-2-7136898
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SteelSeries langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-SLS615SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176862 |
| Korvaa | 82-2-7136898 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.00 x 31.10 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |