Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
calcActive())">
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
In stock
- SKU
- CS-SRF860SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
MDR-IF245RK
MDR-RF4000
MDR-RF4000K
MDR-RF810
MDR-RF810RK
MDR-RF840
MDR-RF840RK
MDR-RF850
MDR-RF850RK
MDR-RF860
MDR-RF860RK
MDR-RF925
MDR-RF925RK
MDR-RF970
MDR-RF970RK
MDR-RF4000
MDR-RF4000K
MDR-RF810
MDR-RF810RK
MDR-RF840
MDR-RF840RK
MDR-RF850
MDR-RF850RK
MDR-RF860
MDR-RF860RK
MDR-RF925
MDR-RF925RK
MDR-RF970
MDR-RF970RK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
BP-HP550-11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SRF860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037163 |
| Korvaa | BP-HP550-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 46.30 x 23.10 x 12.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |