Sony langattomien kuulokkeiden WI-C600N / WI-C400 yhteensopiva akku 130mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden WI-C600N / WI-C400 yhteensopiva akku 130mAh
In stock
- SKU
- CS-SWC310SL
15,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WI-C600N
WI-C400
WI-C500
WI-C200
WI-C310
WI-C300
WI-C400
WI-C500
WI-C200
WI-C310
WI-C300
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
1-001-274-31
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SWC310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208426 |
| Korvaa | 1-001-274-31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 130mAh / 0.48Wh |
| Mitat | 37.20 x 10.40 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |