Sony langattomien kuulokkeiden WH-H800 Charging Case / WF-XB700 Charging Case yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden WH-H800 Charging Case / WF-XB700 Charging Case yhteensopiva akku 300mAh
In stock
- SKU
- CS-SWH800SL
17,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WH-H800 Charging Case
WF-XB700 Charging Case
WF-XB700 True Charging Case
WF-C500 Charging Case
WF-C500 True Charging Case
LinkBuds True Charging Case
LinkBuds Charging Case
WF-XB700 Charging Case
WF-XB700 True Charging Case
WF-C500 Charging Case
WF-C500 True Charging Case
LinkBuds True Charging Case
LinkBuds Charging Case
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
ACE621733
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SWH800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190707 |
| Korvaa | ACE621733 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Mitat | 32.70 x 17.80 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |