Sony langattomien kuulokkeiden WH-1000XM5 / WF-1000XM5 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden WH-1000XM5 / WF-1000XM5 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-SWH105SL
20,95 €
18,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WH-1000XM5
WF-1000XM5
WF-1000XM5
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
SP723741
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SWH105SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188759 |
| Korvaa | SP723741 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.56Wh |
| Mitat | 41.70 x 36.10 x 7.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |