Sony langattomien kuulokkeiden WF-C500 Charging Case / WF-SB700 Charging Case yhteensopiva akku 220mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden WF-C500 Charging Case / WF-SB700 Charging Case yhteensopiva akku 220mAh
In stock
- SKU
- CS-SWF700SL
17,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WF-C500 Charging Case
WF-SB700 Charging Case
WF-SB700N Charging Case
WF-XB700 Charging Case
WF-XB700N Charging Case
WH-CH510
WF-SB700 Charging Case
WF-SB700N Charging Case
WF-XB700 Charging Case
WF-XB700N Charging Case
WH-CH510
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
1185-0911
621733
621733
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SWF700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166412 |
| Korvaa | 621733 / 1185-0911 |
| Kapasiteetti (mAh) | 220mAh / 0.81Wh |
| Mitat | 31.44 x 17.40 x 6.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |