Sony langattomien kuulokkeiden WF-1000XM4 Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden WF-1000XM4 Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-SWH104SL
17,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WF-1000XM4 Charging Case
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
LP702428
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SWH104SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169376 |
| Korvaa | LP702428 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.93Wh |
| Mitat | 29.80 x 23.10 x 7.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |