Sony langattomien kuulokkeiden SRS-XB10 / SRS-XB12 yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden SRS-XB10 / SRS-XB12 yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX100SL
17,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XB10
SRS-XB12
SRS-XB12
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
SF-08
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SRX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153542 |
| Korvaa | SF-08 / 1-853-641-13 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 42.10 x 34.90 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |