Sony langattomien kuulokkeiden MDR-DS7000 / MDR-RF7000 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden MDR-DS7000 / MDR-RF7000 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-SRF700SL
16,95 €
14,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MDR-DS7000
MDR-RF7000
MDR-RF7100
MDR-RF7000
MDR-RF7100
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
BP-HP1200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SRF700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215455 |
| Korvaa | BP-HP1200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 51.30 x 33.80 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |