Sony langattomien kuulokkeiden CECHYA-0090 / Platinum Wireless 7.1 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden CECHYA-0090 / Platinum Wireless 7.1 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-SPW710SL
18,95 €
16,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CECHYA-0090
Platinum Wireless 7.1
Platinum Wireless 7.1
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
LIS1523HNPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SPW710SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166092 |
| Korvaa | LIS1523HNPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 51.65 x 34.53 x 3.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |