Sony BT22, BT-22, DR-BT22 akku 350mAh/1.29Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
BT22
BT-22
DR-BT22
DR-BT22G
DR-BT22GB
DR-BT22IK
BT-22
DR-BT22
DR-BT22G
DR-BT22GB
DR-BT22IK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
64327-01
64399-01
6535801
65358-01
ED-PLN-6439901
PLN-6439901
64399-01
6535801
65358-01
ED-PLN-6439901
PLN-6439901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBT220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077930 |
| Korvaa | 65358-01 / 64399-01 / 64327-01 / PLN-6439901 / ED-PLN-6439901 / 6535801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 350mAh / 1.3Wh |
| Mitat | 34.88 x 20.10 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |