Sennheiser SK9000 akku 1800mAh / 6.66Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
SK9000
SK9000 bodypack transmitters
SK9000 bodypack transmitters
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
504703
56429 701 098
B61
BA 61
56429 701 098
B61
BA 61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBA610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129035 |
| Korvaa | 56429 701 098 / 504703 / B61 / BA 61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 61.68 x 41.78 x 14.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |