Sennheiser langattomien kuulokkeiden MB 660 / PXC 550 yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden MB 660 / PXC 550 yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-SXC550SL
18,95 €
15,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MB 660
PXC 550
PXC 550
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB413645PCT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SXC550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154938 |
| Korvaa | AHB413645PCT / 507271-88 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 45.44 x 33.84 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |