Sennheiser langattomien kuulokkeiden GSP 350 / GSP 500 yhteensopiva akku 350mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden GSP 350 / GSP 500 yhteensopiva akku 350mAh
In stock
- SKU
- CS-SPS670SL
18,95 €
17,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GSP 350
GSP 500
GSP 670
GSP 500
GSP 670
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB552826TPC-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SPS670SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165804 |
| Korvaa | AHB552826TPC-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 350mAh / 1.3Wh |
| Mitat | 27.50 x 26.00 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |