Sennheiser IS 410, IS410, IS-410 akku 150mAh / 0.56Wh
calcActive())">
Sennheiser IS 410, IS410, IS-410 akku 150mAh / 0.56Wh
In stock
- SKU
- CS-SBA300SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
IS 410
IS410
IS-410
IS410 TV
IS4200
IS-4200
RI 410
RI410
RI-410
RR 4200
RR4200
RS 4200
RS 4200 TV-2
RS4200
RS-4200
Set 830
Set 840
Set 900
IS410
IS-410
IS410 TV
IS4200
IS-4200
RI 410
RI410
RI-410
RR 4200
RR4200
RS 4200
RS 4200 TV-2
RS4200
RS-4200
Set 830
Set 840
Set 900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
500898
HC-BA300
NCI-PLS100H
HC-BA300
NCI-PLS100H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBA300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026327 |
| Korvaa | HC-BA300 / NCI-PLS100H / 500898 / BA-300 / 523306 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.56Wh |
| Mitat | 32.20 x 25.00 x 9.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |