Sennheiser D10, DW Office, DW Office ML akku 180mAh / 0.67Wh
calcActive())">
Sennheiser D10, DW Office, DW Office ML akku 180mAh / 0.67Wh
In stock
- SKU
- CS-SBP100SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
D10
DW Office
DW Office ML
DW Pro 1
DW Pro 2
DW Pro 30
DW Pro1
DW Pro2
DW Pro2 ML
DW SD Pro1
DW-Reihe
MB Pro 1
MB Pro 2
OfficeRunner
Pro 1
Pro 2
SD Office
SD Office ML
SD Pro1
SD Pro1 ML
SD Pro2
SD Pro2 ML
DW Office
DW Office ML
DW Pro 1
DW Pro 2
DW Pro 30
DW Pro1
DW Pro2
DW Pro2 ML
DW SD Pro1
DW-Reihe
MB Pro 1
MB Pro 2
OfficeRunner
Pro 1
Pro 2
SD Office
SD Office ML
SD Pro1
SD Pro1 ML
SD Pro2
SD Pro2 ML
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
504374
BATT-03
BATT-03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073291 |
| Korvaa | BATT-03 / 504374 |
| Kapasiteetti (mAh) | 180mAh / 0.67Wh |
| Mitat | 37.00 x 17.70 x 4.77mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |