Sennheiser A200, Audioport A200 Set, HDI 302 akku 60mAh / 0.144Wh
calcActive())">
Sennheiser A200, Audioport A200 Set, HDI 302 akku 60mAh / 0.144Wh
In stock
- SKU
- CS-SBA150SL
15,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien langattomien kuulokkeiden kanssa:
Sennheiser:
A200Audioport A200 Set
HDI 302
HDI 380
HDI302
HDI490
IS 150
IS 300
IS 380
R150
RA-85
RI 150
RI 250
RI 250 J
RI 300
RI 810
RI250
RI250-J
RI250S
RR820
RS 2400
RS 30
RS 4
RS 40
RS 400
RS 45
RS 6
RS 60
RS 65
RS 8
RS 80
RS 85
RS-2400
RS-30
RS-4
RS-40
RS-400
RS-45
RS-6
RS-60
RS-65
RS-8
RS-80
RS-85
SET 20
Set 250
Set 2500
Set 250S
Set 500
Set 50TV
Set 810
Set 810S
Set 820
Set 820s
SET-20
SET-250
SET-2500
SET-250J
SET-810
SET-810S
SET-820S
SET90
TR820
Williams Sound:
WIRRX16WIRRX238)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
Sennheiser:
BA150BA151
BA152
WEST-BA151
Williams Sound:
BATAP97A)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBA150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025672 |
| Korvaa | BA150 / BA151 / WEST-BA151 / BA152 |
| Kapasiteetti (mAh) | 60mAh / 0.14Wh |
| Mitat | 15.00 x 20.00 x 35.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |