Sena langattomien kuulokkeiden 30K / 50S yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Sena langattomien kuulokkeiden 30K / 50S yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-SMH300SL
17,95 €
15,95 €
Sena langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
30K
50S
SP46
50S
SP46
Korvattavat Sena langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
YT102540P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sena langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SMH300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174011 |
| Korvaa | YT102540P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 41.30 x 25.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |