Sena langattomien kuulokkeiden 10U yhteensopiva akku 250mAh
calcActive())">
Sena langattomien kuulokkeiden 10U yhteensopiva akku 250mAh
In stock
- SKU
- CS-SMU100SL
16,95 €
Sena langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
10U
Korvattavat Sena langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
YT501542P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sena langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SMU100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172710 |
| Korvaa | YT501542P |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Mitat | 42.50 x 12.50 x 5.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |