Samsung langattomien kuulokkeiden Galaxy Buds Pro / SM-R190 yhteensopiva akku 470mAh
calcActive())">
Samsung langattomien kuulokkeiden Galaxy Buds Pro / SM-R190 yhteensopiva akku 470mAh
In stock
- SKU
- CS-SMR911SH
17,95 €
Samsung langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Buds Pro
SM-R190
Galaxy Buds Pro Charging Case
SM-R190
Galaxy Buds Pro Charging Case
Korvattavat Samsung langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
GH43-05062A
EB-BR190ABY
EB-BR190ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-SMR911SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207764 |
| Korvaa | GH43-05062A / EB-BR190ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 470mAh / 1.79Wh |
| Mitat | 30.40 x 24.20 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |