Razer langattomien kuulokkeiden Nari Ultimate / RZ04-02670100-R3U1 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Razer langattomien kuulokkeiden Nari Ultimate / RZ04-02670100-R3U1 yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-RZU301SL
16,95 €
14,95 €
Razer langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nari Ultimate
RZ04-02670100-R3U1
RZ04-02670100-R
RZ04-02670100-R3U1
RZ04-02670100-R
Korvattavat Razer langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
PL503450
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-RZU301SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191452 |
| Korvaa | PL503450 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 54.00 x 33.80 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |