Plantronics Explorer 320, Explorer 330, Explorer 340 akku 140mAh/0.52Wh
calcActive())">
Plantronics Explorer 320, Explorer 330, Explorer 340 akku 140mAh/0.52Wh
In stock
- SKU
- CS-PEX340SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien langattomien kuulokkeiden kanssa:
Plantronics:
Explorer 320Explorer 330
Explorer 340
Explorer 350
Explorer 360
Explorer 370
Explorer 390
Explorer 395
Jabra:
BT2010BT2020
BT250V
BT4010
BT500V
VH110)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
Plantronics:
70868-0173366-01
PA-PL002
Jabra:
70868-0173366-01
PA-PL002)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PEX340SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079590 |
| Korvaa | 70868-01, 73366-01, PA-PL002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 140mAh / 0.52Wh |
| Mitat | 31.83 x 11.03 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |