Plantronics Discovery 640E, Discovery 650E, M50 akku 80mAh / 0.30Wh
calcActive())">
Plantronics Discovery 640E, Discovery 650E, M50 akku 80mAh / 0.30Wh
In stock
- SKU
- CS-PLM500SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Plantronics langattomien kuulokkeiden kanssa:
Discovery 640E
Discovery 650E
Explorer 50
M50
Voyager 5200
Discovery 650E
Explorer 50
M50
Voyager 5200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Plantronics langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
1704018-0944
71468-01
71468-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PLM500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099574 |
| Korvaa | 1704018-0944 / 71468-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 80mAh / 0.3Wh |
| Mitat | 30.60 x 10.03 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |