Plantronics CT14 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Plantronics langattomien kuulokkeiden kanssa:
CT14
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Plantronics langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
80639-01
81087-01
81087-02
81087-01
81087-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PCT140SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054368 |
| Korvaa | 80639-01 / 81087-01 / 81087-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 44.76 x 20.73 x 10.68mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |