Plantronics CS60 akku 180mAh / 0.67Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Plantronics langattomien kuulokkeiden kanssa:
CS60
HL10
HL10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Plantronics langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
452128
6535801
B511007
6535801
B511007
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PLS600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110941 |
| Korvaa | B511007 / 452128 / 6535801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 180mAh / 0.67Wh |
| Mitat | 30.00 x 19.70 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |