Plantronics 86507-01, Savi, Savi 440 akku 140mAh / 0.52Wh
calcActive())">
Plantronics 86507-01, Savi, Savi 440 akku 140mAh / 0.52Wh
In stock
- SKU
- CS-PLW440SL
22,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien langattomien kuulokkeiden kanssa:
Plantronics:
86507-01Savi
Savi 440
Savi 740
Savi W440
Savi W440-M
Savi W740
Savi W740-M
Savi W745
Savi WH500
Microsoft:
Lync 2010Office Communicator 2007)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
Plantronics:
204755-0182742-01
84598-01
Microsoft:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PLW440SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106821 |
| Korvaa | 204755-01, 82742-01, 84598-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 140mAh / 0.52Wh |
| Mitat | 33.23 x 23.40 x 8.72mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |