Philips langattomien kuulokkeiden TAH9505BK yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Philips langattomien kuulokkeiden TAH9505BK yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-PHA950SL
18,95 €
Philips langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TAH9505BK
Korvattavat Philips langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PHA950SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190332 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 39.50 x 33.60 x 6.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |