Philips langattomien kuulokkeiden Fidelio L3 Flagship Wireless Headphones yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Philips langattomien kuulokkeiden Fidelio L3 Flagship Wireless Headphones yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-PLG700SL
18,95 €
Philips langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fidelio L3 Flagship Wireless Headphones
Korvattavat Philips langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PLG700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222293 |
| Korvaa | 6254361836 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 38.40 x 31.20 x 6.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |