Midland langattomien kuulokkeiden BTX2 Pro / BTX1 Pro yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Midland langattomien kuulokkeiden BTX2 Pro / BTX1 Pro yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX200SL
13,95 €
Midland langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BTX2 Pro
BTX1 Pro
BTX1 Pro S
BTX2 Pro S
BTX2 Pro S LR
BTNEXT Pro
BT MESH
BTX1 Pro
BTX1 Pro S
BTX2 Pro S
BTX2 Pro S LR
BTNEXT Pro
BT MESH
Korvattavat Midland langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
YT502262
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Midland langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MTX200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170594 |
| Korvaa | YT502262 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 60.70 x 22.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |