Microsoft langattomien kuulokkeiden Surface Headphones 2 yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Microsoft langattomien kuulokkeiden Surface Headphones 2 yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-MHP200SL
15,95 €
Microsoft langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Headphones 2
Korvattavat Microsoft langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
563439P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-MHP200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204879 |
| Korvaa | 563439P |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 36.70 x 21.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |