Logitech langattomien kuulokkeiden UE9000 yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Logitech langattomien kuulokkeiden UE9000 yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-LOE900SL
16,95 €
14,95 €
Logitech langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UE9000
Korvattavat Logitech langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
75.211561
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Logitech langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-LOE900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153528 |
| Korvaa | 75.211561 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 31.10 x 30.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |