Logitech H800 akku 230mAh/0.85Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien kuulokkeiden kanssa:
H800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
533-000067
AHB472625PST
L/N: 1109
L/N: 1110
AHB472625PST
L/N: 1109
L/N: 1110
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-LOH800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081029 |
| Korvaa | 533-000067 / AHB472625PST / L/N: 1109 / L/N: 1110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 27.96 x 28.08 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |