JBL langattomien kuulokkeiden Tune 520 BT yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Tune 520 BT yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT520SL
18,95 €
16,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tune 520 BT
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
GSP583028
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBT520SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222460 |
| Korvaa | GSP583028 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.47Wh |
| Mitat | 30.50 x 29.30 x 6.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |